Наша віра й життя з Богом

У що ми віримо

Віримо в Бога Отця, Вседержителя, Творця неба й землі, і в Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, Господа нашого, зачатого від Святого Духа й народженого Дівою Марією; що страждав за часи Понтія Пилата; розп'ятого, померлого, похованого й Того, що зійшов у пекло; і воскреслого на третій день з мертвих; і Того, що вознісся на небеса і сидить праворуч Бога Отця Вседержителя; звідки прийде Він судити живих і мертвих. Віримо в Духа Святого; в святу єдину всесвітню Християнську Церкву, громаду святих; у відпущення гріхів; у воскресіння з мертвих; і в життя вічне.

Місія Церкви

Ми покликані пізнавати, прославляти і любити Ісуса Христа, проповідувати Євангеліє по всій землі, любити людей, підтримувати один одного і зрощувати вірних Божих послідовників.

Мета для кожного

Ми молимося, в надії чекаючи, що кожен член Церкви «Ковчег» буде вірити в Євангеліє, звіщати Добру Новину, з радістю прославляти Бога всім своїм життям і духовно зростати.

Віра в Євангеліє

Бог знає й любить нас

Євангеліє (грец. - «добра новина») - це дійсно хороша новина! Кожна людина є грішною та заслуговує на покарання за свої гріхи. Але Бог, з Своєї великої милості й любові, послав Свого Сина Ісуса Христа, щоб Він взяв на Себе гріхи людей, і помер за них. І тепер ті, хто вірять в Ісуса Христа, мають звільнення від гріхів і життя вічне.

Поклоніння з радістю

Знати й любити Бога

У відповідь на Боже спасіння - ми поклоняємося Йому з радістю, шукаємо Його волі і слави у всіх сферах нашого життя. Апостол Павло писав: «І вже не я живу, але живе в мені Христос». Ми були звільнені через смерть і воскресіння Ісуса Христа, тепер ми радіємо і прославляємо Його за те, що Він подарував нам нове життя.

Зростати в громаді

Знати й любити один одного

Церква це не будівля, це - люди. Ми - одна сім'я. Коли Христос звільняє нас, Він робить нас частиною Своєї сім'ї. Ми віримо, що Бог створив нас таким чином, що по-справжньому щасливими і повноцінними ми можемо бути тільки в громаді віруючих - у Церкві. Тільки в Церкві ми можемо змінюватися і ставати схожими на Ісуса Христа.

Якщо ви хочете придбати альбом "Благодать", напишіть нам на електронну пошту church-kovcheg@ukr.net

Закрити повідомлення